Scitec 100% Whey Protein Professional 920 g

Scitec 100% Whey Protein Professional 920 g

Scitec 100% Whey Protein Professional 920 g

Cena: 554
DPH: 15%, Cena bez DPH: 482 Kč
Dostupnost: Skladem

100% Whey Protein Professional je protein vynikající kvality vyroben výhradně ze syrovátky.

  • DOPRODEJ POSLEDNÍCH KUSŮ

100% Whey Protein Professional je protein vynikající kvality vyroben výhradně ze syrovátky.

„100% Whey Protein Professional“ je vynikající bílkovinovou směsí syrovátkových bílkovin, a to syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu! Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto 100% Whey Protein Professional přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování. *

Syrovátkové bílkoviny pocházející z mléka jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné typy aminokyselin včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout potravou (jsou to jmenovitě: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). „100% Whey Protein Professional“ obsahuje i další přidané složky: “Aminokyselinový matrix“, který zabezpečuje další extra aminokyseliny, jmenovitě L-leucin, L-glutamin a taurin. Navíc naše formule obsahuje směs trávících enzymů, skládajících se z Papainu a Bromelainu!

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

Neobsahuje aspartam!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se smíchat 1 odměrku (30 g)  ve 250 ml vody, mléka nebo jiné tekutiny. Nejlepší čas je použít 100% Whey Protein Professional po tréninku.

Tento výrobek používat ve spojení s potravinami, jako součást zdravé a vyvážené stravy.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (1 dávka – 1 odměrka)

Energetická hodnota

112 kcal

-   z toho tuky

18 g

Tuky

2,2 g

-   nasycené mastné kyseliny

0,7 g

Cholesterol

52 mg

Sodík

43 mg

Sacharidy

1,4 g

-   z toho cukry

1,4 g

Vláknina

0 g

Bílkoviny

22 g

Draslík

161 mg

Anabolic Amino Matrix

(Taurine, Glutamine, pure L-leucine)

1300 mg

Trávicí enzym Blend

24 mg

 

Profil aminokyselin:                     

 

Aminokyseliny

30 g (1 dávka – 1 odměrka)

L-Alanin

1102 g

L-Arginin

535 mg

L-Aspartová kyselina

2290 mg

L-Cystein

620 mg

L-Glutamin

4410 mg

Glycin

385 mg

L-Histidin*

373 mg

L-Isoleucin*

1410 mg

L-Leucin*

2385 mg

L-Lysin*

2240 mg

* Esenciální aminokyseliny

 

SLOŽENÍ:

Příchuť čokoláda: Vysoce kvalitní proteinová směs z koncentrátu syrovátkové bílkoviny a z izolátu syrovátkové bílkoviny (obsahující lactoglobulín, lactoferín, lactalbumin a jeho frakce immunoglobulinů), kakaový prášek (10-12%), Taurine, aroma (čokoláda, krém), látky zvýrazňující chuť (Chlorid Sodný), L-Glutamine, L-Leucine, zahušťovadlo (Xanthan gum), umělá sladidla (Acesulfame K, Sucralose), trávicí enzymy (Bromelain, Papain), Dextrose.

Příchuť vanilka: Vysoce kvalitní proteinová směs z koncentrátu syrovátkové bílkoviny a z izolátu syrovátkové bílkoviny (obsahující lactoglobulín, lactoferín, lactalbumin a jeho frakce immunoglobulinů), Taurine, aroma (vanilka, jogurt), látky zvýrazňující chuť (Chlorid Sodný), L-Glutamine, L-Leucine, zahušťovadlo (Xanthan gum), umělá sladidla (Acesulfame K, Sucralose), trávicí enzymy (Bromelain, Papain), Dextrose.

Příchuť banán: Vysoce kvalitní proteinová směs z koncentrátu syrovátkové bílkoviny a z izolátu syrovátkové bílkoviny (obsahující lactoglobulín, lactoferín, lactalbumin a jeho frakce immunoglobulinů), Taurine, aroma (banán, krém), látky zvýrazňující chuť (Chlorid Sodný), L-Glutamine, L-Leucine, zahušťovadlo (Xanthan gum), umělá sladidla (Acesulfame K, Sucralose), trávicí enzymy (Bromelain, Papain), Dextrose.

Příchuť jahoda: Vysoce kvalitní proteinová směs z koncentrátu syrovátkové bílkoviny a z izolátu syrovátkové bílkoviny (obsahující lactoglobulín, lactoferín, lactalbumin a jeho frakce immunoglobulinů), Taurine, aroma (jahoda), regulátor kyselosti (Monohydrát kyseliny citrónové, barvivo (červená jahoda),látky zvýrazňující chuť (Chlorid Sodný), L-Glutamine, L-Leucine, zahušťovadlo (Xanthan gum), umělá sladidla (Acesulfame K, Sucralose), trávicí enzymy (Bromelain, Papain), Dextrose.

Příchuť cappuccino: Vysoce kvalitní proteinová směs z koncentrátu syrovátkové bílkoviny a z izolátu syrovátkové bílkoviny (obsahující lactoglobulín, lactoferín, lactalbumin a jeho frakce immunoglobulinů), kakaový prášek (10-12%), Taurine, aroma (cappuccino, krém), látky zvýrazňující chuť (Chlorid Sodný), L-Glutamine, L-Leucine, zahušťovadlo (Xanthan gum), umělá sladidla (Acesulfame K, Sucralose), trávicí enzymy (Bromelain, Papain), Dextrose.

UPOZORNĚNÍ:

Vyrobeno z mléka. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sójové a vaječné bílkoviny a lepek, arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.