Scitec Mega Daily One Plus 60 kapslí

Scitec Mega Daily One Plus 60 kapslí

Scitec Mega Daily One Plus 60 kapslí

Cena: 149
DPH: 15%, Cena bez DPH: 130 Kč
Dostupnost: Skladem

Mega Daily One Plus je multivitamínovou a minerální formulí s 25 účinnými látkami! Obsahuje vysokou dávku vitamínu C, vitamínového B-komplexu, minerální látky životu nezbytné, mezi něž patří hořčík, selen a zinek.

Vitamín C přispívá k dobré činnosti imunitního systému, k tlumení únavy a také pocitu vyčerpanosti. Pomáhá udržovat dobrou činnost imunitního systému během a po intenzivním tréninku. Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout zvýšením příjmu vitamínu C o 200 mg, nad denní doporučenou dávku).

Vitamín B2 přispívá k dobrému zraku a k udržování dobrého stavu červených krvinek.

Mega Daily One Plus zajišťuje 250% referenčních hodnot příjmu vitamínu D3! Vitamín D přispívá k dobré činnosti svalstva a imunitního systému a také k dobrému vstřebávání a využitelnosti draslíku a fosforu.

Zinek přispívá k plodnosti, reprodukční schopnosti a k udržování dobré hladiny testosteronu v krvi, rovněž přispívá metabolismu makro živin.

Hořčík přispívá k činnosti nervového systému: k neurotransmisi a svalovým kontrakcím, včetně srdce, k dobré bílkovinné syntéze a také k udržování dobrého stavu kostí a zubů. Selen přispívá k tvorbě spermií, k dobré činnosti štítné žlázy, a také k udržování dobrého stavu vlasů a nehtů.*

* Vědecky dokázané a schválené tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (1 kapsli) 2x denně spolu s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle

Vitamín A

2249 mcg

Vitamín B1

39 mg

Vitamín B2

48 mg

Vitamín B3

50 mg

Vitamín B5

47 mg

Vitamín B6

26 mg

Vitamín B7

184 mcg

Vitamín B9 (kyselina listová)

366 mcg

Vitamin B12

95 mcg

Vitamín C

250 mg

Vitamín D

12 mcg

Vitamín E

84 mg

Vápník

193 mg

Hořčík

87 mg

Železo

13 mg

Zinek

10 mg

Mangan

4,7 mg

Měď

1 mg

Jód

120 mcg

Selenium

48 mcg

Molybden

7,5 mcg

Rutin

25 mg

Hesperidin

11 mg

Inositol

10 mg

Cholin

10 mg

 

SLOŽENÍ:

Uhličitan vápenatý, DL-alfa tokoferol acetát, kyselina askorbová, oxid hořečnatý, pyridoxin HCl, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, Riboflavin, nikotinamid, železnatý fumarát, rutin, Síran zinečnatý monohydrát, cholin bitartrát, vitamin A acetát, D-Biotin, protispékavé látky (stearan hořečnatý), síran manganatý monohydrát, seleničitan sodný, Hesperidin, Inositol, kyanokobalamin, síranu měďnatého Pentahydrát, cholekalciferol, kyselina listová, jodid draselný, sodný dihydrát Molybdate, želatina (kapsle), hovězí želatina, barviva (oxid titaničitý, černý oxid železitý, Indigotin), kyselina pteroylmonoglutamiová.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Používejte tento produkt v kobinaci s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv jako náhradu stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.